Kontakt i współpraca

Producent

Producent:


IDEATEK Sp. z o.o. sp. k.
Cegielnia ul. Wawrzyna 2
05-250 Radzymin
NIP 125-16-61-254
 
Telefony

Dział Sprzedaży /
Obsługa sklepu internetowego:


tel. 48 22-786-62-98


e-mail:

bok@gumitaras.pl

Godziny

Infolinia i kontakt mailowy:

Pn - Pt   7.00 - 16.00
Sobota   7.00 - 14.00
 

Magazyn / Wysyłki:

Pn - Pt   7.00 - 16.00
 

Formularz kontaktowy

 

O firmie


Taras GUMI produkowany jest w firmie IDEATEK. To tutaj narodziła się idea łatwej w montażu deski tarasowej, wykonanej z naturalnego drewna, doskonale nadającej się na balkony jak również tarasy ogrodowe oraz z hydroizolacją.

Firma usytuowana jest niedaleko Warszawy (ok. 30 km) zaopatruje obecnie klientów indywidualnych i hurtowych w całej Polsce i Europie ciągle zwiększając swój asortyment oraz modernizując technologie wytwarzania.

Nasz najnowszy produkt: Taras GUMI stanowi wynik wieloletniego doświadczenia w produkcji drewna modyfikowanego termicznie oraz badań dotyczących możliwości jego stosowania w najtrudniejszych warunkach. Jesteśmy przekonani, iż jakość, precyzja wykonania oraz wszechstronność GUMI z pewnością dostarczą Państwu wiele radości z jego użytkowania.

Wszelkie prawa autorskie i patentowe dotyczące systemu GUMI są własnością firmy IDEATEK Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą: Cegielnia ul. Wawrzyna 2, 05-250 Radzymin.
system

O systemie GUMI

System tarasowy GUMI opracowany został przy współpracy z doświadczonymi specjalistami z wielu różnych dziedzin: chemii, materiałoznawstwa, technologii drewna, a także informatyki czy optymalizacji produkcji. Udało się dzięki temu stworzyć innowacyjny system montażu prawdziwych desek tarasowych - dostępny dla każdego.

GUMI stanowi jedyną tego rodzaju ofertę na rynku: lite, naturalne drewno o grubości 21 mm, które nie wymaga trwałego montażu do podłoża, a dodatkowo może być układany samodzielnie.

W Państwa ręce oddajemy więc gotowy i przemyślany produkt, który dzięki modułowej konstrukcji desek pozwoli na kreatywną odmianę wyglądu Państwa tarasu lub balkonu. Po raz pierwszy bowiem wyłącznie od Państwa inwencji zależy wzór ułożenia oraz ogólna aranżacja w jakiej deski będą użytkowane. Wierzymy, że możliwości oraz wygoda użytkowania, oferowane przez System GUMI sprawią, iż jako nowy produkty zyska szybko Państwa sympatię.