Salon, kuchnia, łazienka, gabinet – każde pomieszczenie pełni ważną funkcję. Ale czy nie marzysz o tym, aby mieć w swoim domu specjalny zakątek, przeznaczony wyłącznie na odpoczynek? Miejsce, w którym można poczytać książkę, wypić kawę czy po prostu spokojnie pomyśleć? Strefa relaksu to świetny pomysł nie tylko w biurze, ale też prywatnym mieszkaniu. Możesz ją zaaranżować na balkonie, tarasie albo w innym zacisznym miejscu.

Proponujemy kilka praktycznych sprzętów, dzięki którym urządzisz swój osobisty chill-room. Na drewnianych półkach podwieszanych możesz ustawić doniczki z roślinami. Z pewnością przydadzą ci się też wygodne pufy i poduchy. Pojemne skrzynie mogą pełnić funkcję zarówno schowków, jak i siedzisk. A stolik, wiadomo, trzeba gdzieś postawić kawę i deser.

Strefa relaksu pomoże ci odpocząć, zredukować stres, zebrać siły. Odpoczynek jest niezbędny każdemu człowiekowi, aby wydajnie pracować lub z łatwością przyswajać wiedzę. Odwiedź nasz sklep internetowy i zadbaj o swój komfort już dziś!

Półki i ozdoby (3)

Pufy (5)

Skrzynia i siedziska (2)

Stoliki (2)